Zaman zaman hepimizin isyanlarda olduğu, neden böyle şeyler beni bulur dediği, hatta bizi depresyona sokacak ağır sıkıntılar yaşadığı dönemler olmuştur. Bir süre sonra yaşadıklarımıza dönüp baktığımızda hafif bir gülümseme belirir yüzümüzde. Peki ya hiç değiştiremeyeceğiniz, kimsenin çözemeyeceği ve o zamana kadar dünyada kimsenin başına gelmemiş bir sorununuz olursa...
Olabilecek en kötü ihtimalleri düşünün. Neler olabilir? Bu yazıyı okumaya devam etmeden evvel başınıza gelen en kötü olayları şöyle bir hayal edin. Şimdi bunlardan sizin için en zor olan üçünü ayırın bir kenara. Bakalım Nick Vujicic'in başına gelen olay ile kendi yaşadığınızı kıyasladığınızda hangisini tercih edersiniz. Nick Vujicic'in başına ne mi geldi? Doğduğunda ne eli ne de ayakları vardı. Evet, yanlış duymadınız eli, ayakları, hatta omuza kadar kolları ve belinin hemen altına kadar bacakları olmadan doğan biri. Sadece gövde ve kafadan ibaret bir vücut.

EKSİK YAZI VAR. 

EN KISA ZAMANDA SORUN GİDERİLECEKTİR

Share To:
Magpress

MagPress

Vestibulum bibendum felis sit amet dolor auctor molestie. In dignissim eget nibh id dapibus. Fusce et suscipit orci. Aliquam sit amet urna lorem. Duis eu imperdiet nunc, non imperdiet libero.

0 comments so far,add yours